www.knizky.com

  Úvod Nabídka Informace Kontakt Úterý, 05.03.2024 : svátek má:Kazimir

Hlavní menu
Úvod
Nabídka
Informace
Kontakt           Hledej:
autora
knihu
( zadejte část, nebo celé hledané slovo )
ENTER nebo

Informace

Vykupujeme a nabízíme


Knihy ( nejraději z oborů historie, umění, filosofie, psychologie, sociologie, dále pohádky a dobrodružné knihy, národopis, místopis ), grafické listy, kresby, staré mapy, filmové a jiné plakáty, pohlednice a reprodukce.Obchodní podmínky


1. Osobní odběr - Při osobním odběru bude zboží rezervováno od následujícího dne po obdržení objednávky 5 dní. Po uplynutí této doby bude vráceno zpět k prodeji. Ne všechny knihy jsou fyzicky v prodejně. Proto, prosím, počkejte na zprávu, že objednané knihy máte připravené v prodejně k vyzvednutí. Kdo potřebuje daňový doklad, ať to napíše do poznámky. Zboží si potom vyzvedne ve skladu v Karlíně, kde také vystavím paragon nebo fakturu.


2. Platba předem - Při platbě předem na účet počítáme poštovné 65,- Kč za Balíkovnu, nebo 79,- Kč za Zásilkovnu do odběrného místa.

Slevy - Při nákupu deseti a více položek na všechny položky do 99 Kč počítáme 50% slevu. Při nákupu nad 1500 Kč, platbě předem na účet a zasílací adrese v České republice nepočítáme žádné poštovné.

Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. Nakupujícímu tím vzniká nárok na vrácení částky za zboží zaplacené ( prodejce nevrací částku zaplacenou za poštovné ). Nakupující doručí vracené zboží nepoškozené osobně, nebo poštou na vlastní náklady na adresu prodejce.

Balíky odesíláme obvykle 2-3x týdně. Pokud na zásilku spěcháte, prosíme, upozorněte nás a my zásilku pošleme neprodleně.


Info
Dnes si můžete vybrat celkem z:
13247 knih


Nové
Skácel, Jan
Dávné proso
Vilímek, Josef Richard
Z Prahy k Baltickému moři v balonu
- - -
Selské čili sousedské hry českého baroka
Kunc, Karel
Slovník soudobých českých spisovatelů
Kroutvor, Josef
Pražský chodec. Dějiny českého plakátu 1890-1945
Schulz, Karel
Princezna z kapradí
Kishon, Ephraim
Nejlepší
Garin, N.
Těmovo dětství
Green, John
Looking for Alaska
Pokračování
http://www.knizky.com     html & php skript $Revision: 1.12 $ © Jiří Beránek 2001