www.knizky.com

  Úvod Nabídka Informace Kontakt Úterý, 05.07.2022 : svátek má:Cyril a Metoděj

Hlavní menu
Úvod
Nabídka
Informace
Kontakt           Hledej:
autora
knihu
( zadejte část, nebo celé hledané slovo )
ENTER nebo

Informace

Vykupujeme a nabízíme


Knihy ( nejraději z oborů historie, umění, filosofie, psychologie, sociologie, dále pohádky a dobrodružné knihy, národopis, místopis ), grafické listy, kresby, staré mapy, filmové a jiné plakáty, pohlednice a reprodukce.Obchodní podmínky


1. Osobní odběr - Při osobním odběru bude zboží rezervováno od následujícího dne po obdržení objednávky 5 dní. Po uplynutí této doby bude vráceno zpět k prodeji. Ne všechny knihy jsou fyzicky v prodejně. Proto, prosím, počkejte na zprávu, že objednané knihy máte připravené v prodejně k vyzvednutí. Kdo potřebuje daňový doklad, ať to napíše do poznámky. Zboží si potom vyzvedne ve skladu v Karlíně, kde také vystavím paragon nebo fakturu.


2. Platba předem - Při platbě předem na účet počítáme poštovné 80,- Kč za zásilku bez ohledu na její váhu. Balné neúčtujeme. Do zahraničí posíláme a k ceně knih počítáme poštovné dle platného ceníku České pošty.

Slevy - Při nákupu deseti a více položek na všechny položky do 99 Kč počítáme 50% slevu. Při nákupu nad 1500 Kč, platbě předem na účet a zasílací adrese v České republice nepočítáme žádné poštovné.

Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. Nakupujícímu tím vzniká nárok na vrácení částky za zboží zaplacené ( prodejce nevrací částku zaplacenou za poštovné ). Nakupující doručí vracené zboží nepoškozené osobně, nebo poštou na vlastní náklady na adresu prodejce.

Balíky odesíláme obvykle 2-3x týdně. Pokud na zásilku spěcháte, prosíme, upozorněte nás a my zásilku pošleme neprodleně.


Info
Dnes si můžete vybrat celkem z:
13044 knih


Nové
Däniken, Erich von
Důkazy z pěti kontinentů
Jerome, Jerome Klapka
Tři muži ve člunu (o psu nemluvě)
Wells, Herbert George
Ostrov doktora Moreaua
Liška, Vladimír - Lenk, Ladislav
UFO i nad Československem
Vodňanský, Jan
Zpívající memoáry aneb Když archiv zakuká
Kilham, Christopher S.
Pět Tibeťanů. Rozšířený rituál tajných cvičení pro zdraví, energii a osobní sílu
Hrabal, Bohumil
Atomová mašina značky Perkeo
Souček, Ludvík
Tušení stínu
Fast, Howard
Černí a bílí
Pokračování
http://www.knizky.com     html & php skript $Revision: 1.12 $ © Jiří Beránek 2001